Робота: it sales manager у Києві Вакансії і робота

Все сталося несподівано та швидко — так само обставини вимагають швидко адаптуватися. Інформації для тимчасових переселенців багато, але не завжди вистачає сил на пошук та фільтрацію. Світчинг в ІТ — вдалий вибір для всіх, кому подобаються технології, сучасні девайси та динамічний розвиток цієї галузі. А далі все залежить від ваших уподобань та схильностей. Уміння продавати сьогодні — це вміння переконати клієнта в тому, що він має потребу в товарі або продукті, не кажучи йому про це прямо. А також чути покупця, виявляти його потреби й реальні проблеми.

де шукати роботу it sales manager

Тепер, коли ми розібралися, де може працювати наш Sales Manager і що продавати, перейдемо безпосередньо до його обов’язків. Конкуренція між традиційними каналами та новими медіа приводить до створення ресурсів, які намагаються поєднати плюси обох підходів. Питання виникають як тільки берешся за діло, тому ми на зв’язку, готові вирішити будь яке питання чи просто поспілкуватися. Труднощів та переваг проживання в окремо взятій країні багато. В цій статті ми б хотіли розглянути саме ті,  які стосуються професійної сфери, умов роботи та зарплат для біженців.

Анна Демерчян

Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Розповідає Марина Литвинова, академічна директорка GoIT. Так, великі ІТ-компанії у Європі та США звертають увагу на диплом міжнародного зразка. Додає викладач та директор по розробці GoIT Іван Мельничук.

Де працює і що продає менеджер в IT

Менеджер з продажу — він і в Африці менеджер з продажу. Обов’язки, що у сфері IT, що за її межами звучать дуже схоже, якщо не однаково — знайти клієнтів, зацікавити в покупці й переконати, що життя без цього продукту не буде повноцінним. Якщо згадати статистику на початку статті — ⅔ часу сейлзи витрачають на рутинну роботу. Ви заощадите зусилля, якщо будете користуватися інструментами для автоматизації, тим більше їх зараз досить багато й частина класних тулів умовно безкоштовна.

Усі навчальні програми GoIT та Neoversity побудовані з опорою на скілсет вакансії — навички, які роботодавець очікує побачити у кандидата. Часто проміжні домашні завдання в онлайн-курсі GoIT — це тестові, з якими людина стикається під час працевлаштування. А фінальні завдання — проєкти, що можна покласти у своє професійне портфоліо.‍‍70% часу студенти присвячують практичним завданням — як індивідуальним, так і груповим. Також на платформі є структурований матеріал по кожній темі, до якого можна звернутися у будь-який зручний час.

Sales Manager IT

Професіонал не скаже навіть «здрастуйте», поки не пропрацює варіанти розвитку розмови. Згідно з даними Randstad Employer Brand Research 2021, у глобальному масштабі передусім на сайти з пошуку роботи (Indeed.com, Monsterboard, Jobs.com, Recruit.com) https://wizardsdev.com/ виходять 32% претендентів. Гуглять, використовують особисті зв’язки та звертаються до рекрутингових агентств — 25%. Те, наскільки сейлз ефективний, оцінюється обсягом продажів послуг компанії та відсотків конвертації проектів.

Тож ні та ні — продажем IT-продуктів і послуг буде займатися спеціальний менеджер з продажу в IT або сейлз-менеджер. І компанія IAMPM розповідає читачам Work.ua про особливості роботи цього фахівця. «Наприклад, так званий роботодавець може запитати у вас копію паспорта нібито для перевірки вашої профпридатності до телефонного інтерв’ю. А потім, коли ви відправите копію документа, може виявитися, що на вас оформили кредит у банку».

  • Якщо ми говоримо про продажі в IT, то спілкування відбувається безпосередньо з клієнтами й колегами, а отже, потрібно бути готовим до стресових ситуацій.
  • Чому співробітник, який працює в компанії, знає все про її процеси, не може дати чітку відповідь?
  • А потім, коли ви відправите копію документа, може виявитися, що на вас оформили кредит у банку».
  • Завдяки правильній розстановці пріоритетів, допомозі програм і зосередженості можна перемогти хаос у думках.
  • Але це те, з чим українець зіштовхнеться скоріш за все при пошуку роботи в Німеччині.
  • У будь-якій із категорій Sales Manager може покривати весь цикл продажів або відповідати лише за конкретний етап.

Звісно, ці вимоги — не аксіома, вони відрізняються від компанії до компанії. Але це те, з чим українець зіштовхнеться скоріш за все при пошуку роботи в Німеччині. Розробляють програми для різноманітних сфер, від мобільних застосунків та вебсайтів до великих корпоративних систем. Що більше компаній йдуть в онлайн, то зростає потреба у створенні нового софту та підтримці поточних ІТ-сервісів. Завдяки правильній розстановці пріоритетів, допомозі програм і зосередженості можна перемогти хаос у думках. Компанії ж, що пропонують свої послуги або товари закордонним клієнтам, хочуть у свою команду сейлзів людину з рівнем англійської не нижче Intermediate, а найчастіше навіть Advanced.

Менеджер зі збуту ІТ-обладнання

Якщо в описі посади цього пункту нема, краще уточнити в HR-а. Має 10+ років досвіду в пошуку клієнтів та лідогенерації для сервісних ІТ компаній через різні канали (LinkedIn, E-mail, Events), з них 5 років досвіду в побудові та управлінні команди лідгенів. Постійно практикує різноманітні підходи для пошуку і залучення нових лідів для досягнення високих результатів сейлз команди. Якщо він невпевнений у своїх висловлюваннях і губиться під час відповіді, закрадається сумнів з приводу компанії в цілому. Чому співробітник, який працює в компанії, знає все про її процеси, не може дати чітку відповідь? Тетяна Пашкіна зазначає, що частка сервісів із пошуку роботи поступово зменшуватиметься аналогічно тому, як сталося з оголошеннями в друкованій пресі, без яких ще 20 років тому важко було влаштуватися на роботу.

де шукати роботу it sales manager

Частка традиційних сайтів (Robota.ua, Work.ua, Grc.ua Olx.robota) все ще висока — 49%. Але пошук через соціальні канали за рік збільшився на 10%, а через традиційні — лише на 1%. Приєднайтеся до онлайн-спільнот українців у країні, де перебуваєте. Інформація про вакансію вашої мрії або принаймні корисні поради від тих, хто вже мав відповідний досвід, можуть з’являтися і там, — зазначає Анна Халімон.

Студенти повинні мати прямий зворотній зв’язок з викладачами, менторами та кураторами. Створюють моделі з використанням штучного інтелекту вакансія IT Sales Manager та машинного навчання, займаються обробкою даних, розробляють смартрішення. Розповідає Марина Литвинова, академічна директорка GoIT.

Тип зайнятості

Якщо ви фахівець в IT галузі, але без досвіду в продажах – ми навчимо вас спілкуватися з клієнтом і долати внутрішні бар’єри будь-якого сейлза. Якщо ви ніколи не працювали в IT, але вже вмієте продавати — ми розповімо вам про специфіку роботи в IT компаніях і дамо базові знання про те, з чого складається розробка IT продукту. Багато хто з українців був вимушений залишити свої домівки через війну задля безпеки.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select Language